This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.
Congratulations! Your order qualifies for free shipping Subscribe to our newsletter, get 10% OFF your first purchase!

Returns and Refunds

Değerli Müşterimiz,

Satın almış olduğunuz ürünün iadesi için aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:
Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü iade etmek için tarafınıza gönderilen faturanın arka yüzünde yer alan “İade Formu”nu eksiksiz olarak doldurunuz. İade Formu’nu iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte kargoya vermeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve hasar görmemiş olması olması gerekmektedir.
Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği uyarınca “Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar” kapsamında CAYMA HAKKI KULLANILMAYACAĞINDAN, talebiniz doğrultusunda size özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade edilmek istenen ürünü, tarafınıza gönderildiği şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Ürünün paketi, kutusu veya ambalajı var ise bunların da tarafımıza gönderilmesine özen gösteriniz.
İade edilmek istenen ürüne ait faturanın, ürünle birlikte tarafımıza gönderilmiş olması gerekmektedir. Siparişlerin tüzel kişiler tarafından verilmesi durumunda ise iade işlemlerinde iade faturası kargo payı dahil edilmeden, ürün birim fiyatı + KDV olarak kesilmelidir.
İade Formu, fatura ve ürünün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde paranız ödeme yaptığınız ödeme kanalıyla tarafınıza iade edilecektir.
İade etmek istediğiniz ürünün hasarlı olması halinde göndermiş olduğunuz ürün iade alınmaz ve bu ürünlerin kargo ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.
Cayma hakkı süresi içerisinde ürünlerin değişiminin talep edilmesi durumunda da aynı prosedür geçerli olup; İade Formu’nun doldurularak tarafımıza fatura ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Ürün değişimlerinde KULLANILMIŞ, KIRILMIŞ, DEFORME OLMUŞ, LEKELİ, KİRLİ, HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER İADE ALINMAMAKTADIR. İade ürünlerin kullanılmamış ve tarafınıza teslim edildiği şekli ile iade edilmesi gerekmektedir.
İade işlemleri için 0 530 126 4495  numaralı telefondan ANU TEMPLE Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da support@anutempledesign.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Use coupon code ANUTRIBE for 10% off your first order.

Cart

Congratulations! Your order qualifies for free shipping You are TL1,000 away from free shipping.
No more products available for purchase